RSS

Wurstlandzkich przewrotów ciąg dalszy!

12 List

Po przejęciu tronu, Królowa Inmaculada nie próżnowała i wyciągać Wurstlandię z czeluści poczęła. Uproszczenie systemu i klarowne informacje tryumf miały przynieść. Pierwsze zmiany są już widoczne. Ówczesną stronę główną z powodu brzydoty nikt nie chciał odwiedzać. Ludwik Bourbon uległ namowie, wybiegł naprzeciw oczekiwaniom i spłodził nowy wizerunek KW. Wurstladczycy radzi z faktu tego są niezmiernie. Do tej pory klaszczą w ręce z uciechą. Nowa interaktywna strona pozwala lepiej penetrować uroki Wurstlandii. Zapraszamy też do oddania się tym igraszkom, wystarczy kliknąć, o! Tutaj!

Beztrosko Wurstlandczykom żyje się pod panowaniem Inmaculady.las A i jej całkiem niezgorzej. Barwaldzkie lasy wspomagani przez armię KW chcą eksplorować. Na nowe sposobności rozwoju baczą. Dla dobra Wurstlandii domostwa swoje chcą opuścić, niesieni ideą gotowi są do poświęceń. Zamek Królewski pęka w szwach od ochotników na tenże wypad. Wieści o ukrytym złocie w tychże lasach szaleńczo zachęcają.

 

Serce Wurstlandii łomocze nieprzerwanie w Karczmie pod Złotym Sierpem. Każdy, kto rad, tam przybywa. Chłopi, zakonnicy, mieszczanie, szlachta, nieraz nawet Królowa wdrepnie. Tak też i zrazu tego było. Nie lękając się narazić swojego życia i zdrowia, do karczmy wieczorem późnym poszła. Ba! Wszystkim rachunek zapłacić poleciła na koszt Korony. Tako wszyscy się gościć poczęli. Karczmarz ino zyski liczył. A co się tam nie działo! Pieczone wursty, smażone prosiaki, faszerowane śliwki. A co się tam nie piło! Ho ho ho!

Inmaculada z Kmicicem przy stoliku jednym wyborną grappę pili. O życiu rozprawiali, Kmicic rad udzielał. Nagle Inmaculadzie się ogórka zachiało. Włożyła go sobie. Za głęboko. Do ust.

pocztPoczuła, jak brakuje jej oddechu. Jej komórki pożerały ostatnie zapasy tlenu. Upadła na podłogę. Mięśnie szczęki, niczym mocny konstrukt trzymały ogórka w jej ustach, dociskając do gardła. Blokując dostęp tlenu. Powoli umierała. Aż umarła. Leżąc na podłodze w karczmie.

Na tron powrócił Jan Kmicic. Ogłosił żałobę. Oby teraz rządziło mu się sprawniej i efektywniej. Oby ogórki więcej żniwa nie zbierały.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 12 listopada 2017 w Grillgerat Zeitung

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: