RSS

Vilander skazany na śmierć

26 Czer

Gepetto z Barwaldu/Lazarus Vilander/Skryba niewurstlandzki są to nieliczne jego przydomki w mikroświecie.  W dniu 25 czerwca 1516r. został wydany dekret o numerze IV/VI/1516 głoszący o egzekucji. Zbrodnie jakie się dopuścił:

– Naruszenie wolności osobistych zagwarantowanych przez Wielką Kartę
– świadome działanie na szkodę Wurstlandii na arenie międzynarodowej -> „z Barwaldu”, treści w Grillgerat Zeitung -> „skryba nie wurstlandzki”
– nagminna obraza oraz groźba mieszkańcom i obieżyświatom
– stosowany język, treści szowinistyczne, anarchistyczne i inne
– podawanie się za nowego mieszkańca uprzednio dokonując niegodziwych czynów -> Lazarus Vilander, dodając że egzystencja Gepetto narusza zasadę o wygnaniu.

160218140831639Zgodnie z  prawem skazany ma możliwość  do wypowiedzenia ostatniego słowa. Na naszych łamach publikujemy jego wypowiedź:

Cieszę się, że mnie ścinacie. Zawsze o tym marzyłem i wiedziałem, że prędzej czy później tego dokonacie. Pomyliłem się wielokrotnie, ale nie myli się ten, kto nic nie robi. Wiem, że niektórzy z Was nie grali ze mną czysto przed powstaniem tych blogów, których już nie ma, a nawet po ich powstaniu i mam frajdę z tego, że zdołałem się dowiedzieć o tych nieczystych zagrywkach, usiąść z Wami przy jednym stole w świecie realnym i móc się jeszcze śmiać. To znaczy, że mam ogromny dystans do tego, co robię w świecie wirtualnym, ale nawet mi potrafią puścić nerwy, a o wyczerpanej cierpliwości nie będę wspominał. Tak czy inaczej, wiem, że postąpiłem słusznie będąc w pełni świadomy, co mnie za moje czyny może spotkać. Już kiedyś to mówiłem – nie boję się śmierci zarówno w sieci, jak i w świecie realnym.

Zabierzcie mi v-życie tutaj po raz kolejny, bo tego pragnę i żądam, a potem się dołóżcie w świecie realnym, aby mnie zniszczyć, bo przecież macie w tym interes, aby swoich wrogów niszczyć. Jestem gotów na Wasze i innych wystąpienie. ;)

Zatem, czyńcie te swoje honory, bo ja z honorem już dawno odszedłem jako Markus Vilander zostawiając Was na pastwę losu, abyście się czegoś nauczyli, ale jak widać nauczki muszą się tyczyć tylko mnie. Przynajmniej będę mądrzejszy. :)

P.S. 1
Nie sądziłem, że będziecie na tyle bezczelni, aby spiąć wyrok dotyczący innych jednostek w mikroświecie, ale mnie już nic nie zdziwi. Wiedzcie, że wiem, dlaczego pytaliście w świecie realnym o to, czy mam wgląd do IP komentujących moje posty na blogach. Gratuluję Martinie, Johanie, Activals, Villemo, Ludwiku i Tobie, Inmaculado, za piękne przedstawienie. Sądzę, że umiecie nawet lepiej kłamać ode mnie. Naprawdę spore brawa się Wam należą. Możecie spać spokojnie.

Miłej zabawy życzę, a teraz wybaczcie, ale obowiązki wzywają. :lol:

Egzekucja nastąpi już niedługo, link poniżej
http://forum.wurstlandia.pl/viewtopic.php?f=38&p=1422#p1422

_____________________________
Autor: Acivals Rodin
Doradca Koronny Departamentu Kultury

Reklamy
 
3 Komentarze

Opublikował/a w dniu 26 czerwca 2016 w Grillgerat Zeitung, Z kraju

 

3 responses to “Vilander skazany na śmierć

 1. Markus Vilander

  26 czerwca 2016 at 14:38

  Macie rację, jestem debilem.

   
  • Markus Vilander

   27 czerwca 2016 at 05:50

   Zmieniajcie komentarze do woli. 🙂

    
 2. Arkadio I

  17 lipca 2016 at 14:06

  Trola taką egzekucją się nie uśmierci. Swym chamstwem zawsze będzie się dowartościowywał. 🙂

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: