RSS

Pomocna dłoń dla Wurstlandii

08 Czer

Jego Mość Piotr Paweł I z Hasselandu zapowiedział podanie pomocnej dłoni Wurstlandii z racji tego, iż znajduje się tam kilka sensownych osób. Co miał na myśli mówiąc sensownych, tego nie wie nikt oprócz Jego Mościa Piotrusia. Ja mogę jedynie przypuszczać, że chodzi o szeroko skrojoną współpracę na rzecz promocji mikronacji jako modeli typowo komunistycznych, czy też socjalistycznych, w których Jego Mość Kościński czuł, czuje i będzie się czuł najlepiej, ale czas pokaże, czy się mylę.

Oczywiście redakcja Grillgerat Zeitung życzy owocnej współpracy i ma nadzieję, że otrzyma choć jeden kartonik soczku z tychże owoców.

Ponadto, pojawił się także głos od wybitnego oficjela Heinricha Hewreta Wettina, histerycznego mordercy Swarzewskiej, współpracownika Kamińskiego i de Mediciego, iż Wurstlandczycy powinni się przenieść do swojej ziemi obiecanej w La Palmie i dopiero tam będą użyteczni. Toż to niebywałe wyróżnienie dla Wurstlandczyków, że zostali porównani w sposób bardzo dyplomatyczny do narzędzi, którymi Jego Mość Heinrich Hewret Wettin może się poprzecinać albo ,nie daj, Ty w górze siedzący i nic nie widzący, zastrzelić. Kolejne pożal się Boże dziecię Byś przyjął w swą opiekę i zrobił mu płukanie mózgu Karcherem bez znieczulenia. Sądzę, że za dużo osadu czy tam mosadu mu się już tam nagromadziło. Po cóż ma ten człowieczyna cierpieć. Nasza redakcja wystąpi o szczególne dofinansowanie na ten jakże potrzebny zabieg dla tego nieszczęśnika.

Ze specjalnymi pozdrowieniami,

Skryba niewurstlandzki

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 8 czerwca 2016 w Grillgerat Zeitung

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: