RSS

Wyborcy Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, Nowoczesnej, PSL-u i ZLEWu atakują w mikroświecie

07 Czer

To jest coś niebywałego, co się dzieje, ale się dzieje. Te skazy umysłowe wydzielające się z tych obozów śmierci robią niewyobrażalne spustoszenie w sieci. Takiej ilości komun w mikroświecie obwarowanych chorymi zasadami nie było nigdy. Nawet Jego Mość de Brolle, obecny monarcha w Dreamlandzie, jest objęty faszyzacją swego własnego umysłu, a następnie aplikowaniem tego, co się w nim urodzi, w organizm państwa, który sobą reprezentuje.

Jego Mość Piotr Kościński, obrońca demokracji i były współpracownik, robi z siebie monarchę, aby nadać wszystkim błędne wyobrażenie o monarchii. Procesy typowo komunistyczne, które wprowadza na terytorium Hasselandu i Bialenii już nie są zabawne, lecz po prostu straszne. Nie da się tego czytać, a co dopiero przestrzegać. Taki psychopata, Maciej Kamiński z Bialenii, który wydaje się być nieziemsko oburzony, że Kościński proponuje ustawę o forum tylko dlatego, że umiejętności administracyjne Kamińskiego zostaną ograniczone. Obecnie Kamiński jest ponad prawem bądź działa zgodnie z prawem, które sam napisał. Dlatego mają Państwo do czynienia z ludźmi, którzy ustanawiają prawo wygodne tylko dla siebie. Proces tworzenia czegokolwiek w mikroświecie musi być oparty o kompromis jednostek do siebie podobnych myślowo, czyli proces tworzenia przez jednostki wysoce zsocjalizowane mające na celu dbałość o wielkie rzeczy takie jak świat, mikroświat czy też cała mikronacja. Takim zabawnym przykładem jest postać Jego Mościa Roberta ,,Dąbka" Dąbskiego, który dorósł już do pały Hansa, by móc ją bez problemu ssać i zaczął przepowiadać mikroświatu rychłą śmierć.

Państwo muszą wiedzieć, że "Dąbek" i te ryje, w które jest wpatrzony, nie robią nic oprócz wprowadzania do mikroświata morderczych procesów polityczno-społecznych tylko dlatego, aby teraz klasy bialeńska, sarmacka, dreamlandzka, trizondalska miały radochę z tego, że choć raz w życiu udało im się przewidzieć to, że ktoś kiedyś umrze. Mnie się śmiech układa na twarzy, ale oni wprowadzą jeszcze dekret w życie, że przewidzieli swą śmierć. Jak Państwo zaczną socjaluchom zbyt wcześnie grozić, że umrą bądź zostaną po prostu zabici, to wielce się oburzą i zaczną latać na policję, do prokuratur i innych instytucji dla nich stworzonych. Jego Mość Dorian Luther (kiedyś Vilander) udowodnił to swą postawą, gdy niejaki Lazarus Vilander zaczął grozić realnym wyeliminowaniem z życia społecznego jednostkom wysoce zsocjalizowanych przez mamusię, tatusia, kumpli i system edukacji.

Także, nawet w świecie mikronacji opcje polityczne ze świata realnego mają swój byt i co gorsza, nawet projekty polityczne oraz unijne mają tak dobrze opanowane, że muszą się przecież nimi pochwalić, że oni kurwa coś mają.

Pamiętajcie, ja będę sobie żył pomimo, że Wy zdechniecie. 🙂

Skryba niewurstlandzki

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 7 czerwca 2016 w Grillgerat Zeitung

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: