RSS

Wurstlandia ponownie przed wyborem

04 Czer

Jego Mość Dorian Luther (już nie Vilander) wznowił wiec królewski, który ma ponownie wyłonić ze społeczeństwa wurstlandzkiego monarchę z jego ukrytą kochanką z piwnic przepełnionych niczym. Kto nim, a kto nią będzie, tego nie wie nikt.

Już się pojawiają głosy, że zaproponowanie Vilandera na króla Wurstlandii było błędem, o czym świadczą jego haniebne czyny niebędące przychylne społeczeństwu jako całości.

Obecnie w Wurstlandii w sposób mistrzowski zmienia się narrację polityczną na bardziej dopasowaną do społeczeństw, czyli jako całości, a każda ma-tematyczka Villemo wie, że całość składa się ze składowych. Już stwierdzono, że wybór Lazarusa Vilandera, poprzedniego króla Wurstlandii, było stratą czasu, co znaczy, że kolejny wybór też może być stratą czasu. Zarzuca się poprzedniemu władcy, który się ubrał, umył ząbki sobie i swoim koniom, a następnie się spakował i wybył, bo tak mu było wygodniej, że nie utworzył nowych stanowisk pracy oraz nie utworzył żadnego rządu, a dzięki tym rzeczom, których najszybciej obalony król na szachownicy, nie zrobił, Wurstlandia nie żyła własnym życiem. Po wprowadzeniu tego, co nie zostało wprowadzone, Wurstlandia byłaby dopiero pełnoprawnym państwem.

Zatem Wurstlandia rozpoczęła poszukiwania kolejnego króla/królowej, którzy nie wiadomo, gdzie się ukryli. Jednego przegonili, a drugiego zagonią na tron?

Kolejne dni nam to powiedzą. Zostańcie z Grillgerat Zeitung. 🙂

Skryba niewurstlandzki

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 4 czerwca 2016 w Grillgerat Zeitung

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: