RSS

Kto na tronie wurstlandzkim?

27 Maj

Obecnie w Królestwie Wurstlandii odbywa się narodowe referendum poprzedzone burzliwą debatą podczas wiecu królewskiego dotyczącego kształtów odrodzonego Królestwa Wurstlandii.

Z owej dyskusji do objęcia szat królewskich zostały nominowane aż 4 osoby:

1. Imelda D’Arc

2. Vilemo Maiden

3. Johan Calgari

4. Lazarus Vilander

W referendum pojawiła się także piąta opcja do wyboru, czyli, że ma pozostać nadal bezkrólewie na terytorium Wurstlandii.

Głosy rozkładają się dosyć ciekawie, bo przedostatni na liście, czyli Lazarus Vilander, otrzymuje, jak na razie, największą ilość głosów. Pozostali kandydaci otrzymali po jednym głosie, a opcja bezkrólewia została nie ruszona przez decydentów.

Ostatecznie dowiemy się, kto zasiądzie na tronie Wurstlandii 29 maja 1516r. (2016r.) w godzinach, kiedy małe dzieci już słodko śpią, czyli około 2:00 w nocy.

Skryba Wurstlandzki

Reklamy
 
4 Komentarze

Opublikował/a w dniu 27 Maj 2016 w Grillgerat Zeitung

 

4 responses to “Kto na tronie wurstlandzkim?

 1. RD

  28 Maj 2016 at 18:43

  A kogo obchodzą jakieś pozbawione charakteru ćwoki od Zanika? Zdezertetowaliście z La Palmy, zniszczyliście fajny kraj, a teraz budujecie kolejne sezonowe zadupie. Po tym, co przez ostatnie dwa lata wyprawiał tu Zanik, powinniście na kolanach prosić o przebaczenie. Won z Planety!

   
  • Lazarus Vilander

   29 Maj 2016 at 01:43

   Wasz Mościu Er De, nie znam Cię i nie wiem o kim mówisz, bo dopiero co mnie morze wyrzuciło na brzeg jednej z wurstlandzkich plaż. Uspokój się. Serdecznie zapraszam na kufel złotego piwa do karczmy Złoty Sierp w Grillgerat. Takie sprawy, to tylko przy alkoholu się załatwia. 🙂

    
 2. Dorian Vilander

  28 Maj 2016 at 21:49

  Proszę o szczegóły nt. tego zniszczenia. Domniemana dezercja i to w większości, nie tylko osób powiązanych z Wurstlandią, ale w szczególności samego przywódcy La Palmy nastąpiła na długi czas zanim królestwo odrodziło się. Reaktywacji kraju dokonały osoby wśród których żadnego Zanika nie widzę. Również nie ponosimy odpowiedzialności za to co Zanik zrobił po upadku pierwszego KW. Rzucając takie hasła sam przedstawia się Pan jako nieobeznany z sytuacją ćwok.
  Pozdrawiam,
  Dorian Vilander.

   
 3. Acivals

  28 Maj 2016 at 22:03

  Dziecinna wypowiedź. Szkoda, że nastały czasy, w których brakuje inteligentnych obywateli v-świata. Namnożyło się ludu, nie przystosowanego do życie w społeczeństwie.
  Gdyby nie Wurstlandczycy, którzy pomieszkiwali w La Palmie, upadek tejże mikronacji odbyłby się już dwa lata temu. Nie oszukujmy się. Niech WE wyliczy, ilu było rodowitych palmowców. Kiedyś byście takie mikronacje niszczyli jak chwasty w ogrodzie.
  A Pana Zanika nie łączcie z Wurstlandią. Przecież był również obywatelem la Palmy.

   

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: